X
بلاگ

چگونه برند ثبت کنیم ؟

همه چیز درباره ی زیر و بم های ثبت برند و لوگو و هزینه های آن در ایران را در وبلاگ موسسه ی ثبت گنجینه بخوانید

admin 0 2561 رتبه مطلب: 5/0
چرا ثبت برند را به وکیل میسپارند ؟
چگونه ثبت برند را خودمان انجام دهیم ؟

اولین قدم برای ثبت برند چیست ؟

ثبت شرکت بیمه ,شرایط ثبت نمایندگی,مدارک ثبت شرکت بیمه

SuperUser Account 0 747 رتبه مطلب: 2/7

ثبت شرکت بیمه : سرتاسر دنیا ثبت شرکت های بیمه از سود آور ترین و بهترین شرکت های ثبتی برای شروع کسب و کار است. در ایران نیز کارآفرینان و افرادی که سرمایه لازم برای شروع این کار را دارند و از منفعت آن باخبرند و این صنعت جزو محبوب ترین موضوع هایی است که در اداره ثبت شرکت ها به ثبت می رسد و مجوز برای شرکت صادر می شود.
ثبت نمایندگی بیمه نیز در همین دسته قرار دارد در واقع وقتی یک بیمه به گسترش و شهرت مدنظر خود می رسد تصمیم به دادن نمایندگی به افراد متقاضی می شود تا بتواند در تمامی مناطق حضور موثر داشته و شرکت خود را فراگیر کند و مردم نام شرکتش را در همه جا ببینند.

ثبت شرکت تجهیزات پزشکی

SuperUser Account 0 1993 رتبه مطلب: 5/0

ثبت شرکت تجهیزات پزشکی به دلیل اینکه امروزه تجهیزات پزشکی پیشرفت چشمگیری را داشته است مورد نیاز بسیاری از واردکنندگان تجهیزات پزشکی می باشد. امروزه تقریبا برای همه ی بیماری ها تجهیزاتی ساخته شده که در جهت بهبود و درمان بیماری استفاده می شود به وسیله ی این تجهیزات جدید پزشکی تشخیص و درمان بیماری بسیار آسان تر شده است. در ایران اینگونه به تعریف تجهیزات پزشکی پرداخته اند به تجهیزات پزشکی که برای کمک به تشخیص، نظارت و یا درمان بیماری های پزشکی طراحی شده گفته می شود. 

RSS
1234
طراحی سایت آدرا وب